Tomáš Bím
(1946)soukromé studium; malíř, grafik; vyučen tiskařem; v prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu; věnuje se také malbě (olej, acryl); svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijkmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tennis museum Gasper Oberhausen, s. p. t. TELECOM a jinde; ilustroval asi 30 knih, podílel se na bibliofiliích, vytvářel plakáty; pracoval jako knihtiskař, poté výtvarník divadelního studia Reduta, ale také jako pomocný dělník (písmomalíř, lakýrník apod.); nyní se cele věnuje výtvarné práci (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Tomáš Bím
Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:01
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Tomáš Bím
Bójka na pláži
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:20
litografie, 2017, 64,5 x 48,5 cm cm, sign. DU Tomáš Bím 17 , č. 71/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)
Tomáš Bím
Ryby
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:32
litografie, papír, 2018, 33 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 94/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Tomáš Bím
Drak II
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:35
lept, 1976, 18 x 9 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, č. 13/25, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Tomáš Bím
Reklama v krajině
Položka č.: 281276Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:01
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)