Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:20

    olej, akryl, sololit, 1973, 63 x 47 cm, sign. PD Bělocvětov 73, rám, abstraktní malba významného představitele české poválečné malby, který byl na pražskou AVU přijat jako mimořádný talent bez zkoušek, člen tvůrčí skupiny Máj 57. Toto dílo pochází z jeho pozdějšího tvůrčího období, v němž se přiklon…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:12

    tuš, papír, 1948, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Andrej Bělocvětov 1948, zažloutlý, pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:13

    tuš, papír, 1948, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Andrej Bělocvětov 1948, zažloutlý, pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:14

    tužka, papír, 1948, 40,7 x 29,5 cm, sign. LN A. Bělocvětov 12.V. 48, lehce pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:19

    tuš, papír, 1948, 34 x 21 cm, sign. DU ABělocvětov 48, lehce pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:20

    tuš, akvarel, papír, 1963, 8,6 x 21,8 cm, sign. PU Bělocvětov , použito jako PF s věnováním a přípisem: Ozývám se po delším čase a pohnutých osudech. Absolvoval jsem za tu dobu 2 operace a 1 nové manželství. Těším se na pár řádků od tebe a doufám že opět navážeme korespondenci. Srdečně zdraví Andrej…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský poloakt

    Položka č.: 237001

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:51

    tuš, papír, 1973, 29,5 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 73, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zahrada s plotem

    Položka č.: 237002

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:52

    kvaš, tuš, papír, 30 x 34,5 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny Andreje Bělocvětova , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 236310

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:11

    tuš, papír, 1978, 29 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 78, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 236311

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:12

    tuš, papír, 36 x 20 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na papíře několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 236312

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:13

    tuš, papír, 18,6 x 25 cm, sign. PN Bělocvětov, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook