Ota Bubeníček

(1871-1962)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Břízy

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. LD O Bubeníček, rám, přiložen posudek od ak. mal. Pavla Padevěta, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Odhadní cena: 17 000 - 19 000 Kč CZK

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Vesnička

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    olej, karton, kolem r. 1940, 33 x 49,5 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, signováno z rodinné kolekce, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: 14 000 - 16 000 Kč CZK

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    V tišinách

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    olej, tempera, karton, 24,7 x 34,5 cm, sign. LD O Bubeníček, rám, na zadní straně starý ověřovací list, přiložen posudek od ak. mal. Pavla Padevěta, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK