Václav Karel

(1902-1969)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Krajina od Votic

    Položka č.: 233113

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:14

    olej, plátno, 1938, 46,5 x 78,5 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hol…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)