Viktor Rolín

(1887-1942)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Položka č.: 233806

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:06

    olej, překližka, 65 x 118 cm, sign. PD V. Rolín, rám, žák prof. Sambergera

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)