Tavík František Šimon

(1877-1942)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Ráno v Paříži

    Položka č.: 232986

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:11

    barevný lept, 1911, 24,45 x 26,5 cm, sign. PD T.F. Šimon, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    V podhradí

    Položka č.: 233703

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:51

    dřevoryt, 16 x 12,3 cm, sign. PD T. F. Šimon, pasparta, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Benátská ulička

    Položka č.: 233704

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:52

    novotisk, 19,7 x 10 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)