Soter Vonášek

(1891-1953)

  • Soter Vonášek

    (1891-1953)

    Rybník

    Položka č.: 281359

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:24

    olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek 39, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)