Oto Kutschera

  • Oto Kutschera

    Venkovské stavení

    Položka č.: 233109

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:10

    olej, plátno, 56 x 80 cm, sign. DU O. Kutschera, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)