Jul. Köhler

  • Jul. Köhler

    Madona s dítětem

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

    olej, plátno, 1901, 132 x 76,5 cm, sign. PD Jul. Köhler 1901, rám, sakrální motiv zobrazuje Madonu s dítětem v celé postavě s bohatě řasenou drapérií. Malba se vyznačuje jistou plošností nebeského pozadí a kresebně zvládnutou draperií s výrazným akcentem jasně modré barvy. Tato historizující malba z…

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)