Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašské chalupy
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Štramberská Trúba
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
barevný dřevoryt, 61 x 49 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lidové kultury…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Odhadní cena: 16 000 - 20 000 CZK
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Kostel sv. Trojice
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
barevný dřevoryt, 45 x 60 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lidové kultury…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)