Bohumír Jaroněk

(1866-1933)

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Valašské chalupy

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58

    olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Štramberská Trúba

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    barevný dřevoryt, 61 x 49 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lidové kultury…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Odhadní cena: 16 000 - 20 000 CZK

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Kostel sv. Trojice

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    barevný dřevoryt, 45 x 60 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lidové kultury…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)