Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Kálidása (Šest ročních období)

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:04

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Písně ostrovů a bídy

    Položka č.: 865

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 09:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pavel Eisner - Matky

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 09:33

    kniha, 21 x 13 cm, 1x sign. litografie ve frontispice L. Jiřincová, vyd. Melantrich, Praha, 1950, převazba s koženým hřbetem, obálka vevázána, 419s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 1034

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 12:01

    kniha, podpis na patitulu a il. L. Jiřincová, vyd. SNDK, Praha, 1959, clpl. vazba, 52s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 1056

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 12:23

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    L. Hlaváček: Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 498

    Plánované ukončení: 28. 11. 2019 15:00

    kniha, podpis výtvarnice na tit. listě, vyd. NČSVU, Praha, 1963, karton vazba s obálkou, 14s. + vyobrazení, obálka potrhaná, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    J. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare - Sonety

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Smutek

    Položka č.: 180212

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:34

    litografie, 1945, 11 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Strom s chorošem

    Položka č.: 224856

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:51

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:18

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Štěstí

    Položka č.: 240901

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:35

    serigrafie, 11,2 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:50

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    Položka č.: 240228

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v černém

    Položka č.: 240805

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:18

    litografie, 10,5 x 7,2 cm, sign. DU L Jiřincová , poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Růže s monogramem AH

    Položka č.: 240806

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:20

    lept, 6,5 x 4,8 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 240807

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:22

    lept, 4 x 2,5 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 240808

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:24

    litografie, 4,1 x 3,7 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Oko

    Položka č.: 240809

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:26

    litografie, 4,3 x 3,3 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:28

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 240811

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:30

    litografie, 12,5 x 5,3 cm, sign. PD L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kočka

    Položka č.: 240812

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:32

    barevná litografie, 9 x 6,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 239478

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:51

    4 x lept, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Dívka s knihou, Dívka s listem, Portrét)

    Položka č.: 239479

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:52

    3 x lept, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Akt s motýli, Dívka s rouškou, Dívka s květy)

    Položka č.: 239480

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:53

    3 x lept, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, všechny sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 239481

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:54

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:35

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)