Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ


  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1974, ex. 10/200, ed. Lyra Pragensis, sv. 10, z řeckého originálu přel. V. Bahník, lepty tiskli P. a M. Dřímalovi, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Písně ostrovů a bídy

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1942, 20,5 x 12,5 cm, originální litografie Ludmily Jiřincové, 300 číslovaných výtisků tento má č. 30, původní vazba, 38 stran , mírně opotřebovaná vazba, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolk…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    J. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, sing. litografie ve frontispisu L. Jiřincová, podpis autora na tit. listě, vyd. PNP, Praha, 1962, listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice J, sv. 7, v tiráži uvedeno sedm celostránkových ilustrací, jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav, antiqari.a…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Žena v šátku

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:00

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ryba

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    dřevořez, 13 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Akt s plédem

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 22:10

    lept, 9,1 x 5,3 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Tvář

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:35

    lept, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Exlibris Kamil Bendář

    Položka č.: 217009

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 16:30

    lept, 4 x 4 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Torzo

    Položka č.: 229087

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:26

    litografie, 1944, 23,5 x 15 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Náhrobek

    Položka č.: 229088

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:28

    litografie, 1944, 23,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Pohled na město

    Položka č.: 229089

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:30

    litografie, 1944, 23,5 x 15 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6898 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka

    Položka č.: 229104

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:32

    litografie, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    U křížku

    Položka č.: 234156

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 20:14

    litografie, 32 x 27,3 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:08

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook