Jaroslav Vožniak

(1933-2005)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (4.800 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    lité laky, plátno, 1992, 181 x 120 cm, sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1992, dílo významného člena seskupení Šmidrové a jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století. Společně s Karlem Neprašem, Bedřichem Dlouhým a Janem Koblasou vyznával Jaroslav Vožniak estetiku divnosti, jež byla definován…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (4.800 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)