Jan Gemrot

(1983)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    SELFCONTAINED

    Položka č.: 233071

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:32

    litografie, 2018, 47,5 x 37,5 cm, sign. Jan Gemrot, č. 115/117

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)