Josef Mžyk

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy I.

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:52

    ofsetová litografie, 2009, 40 x 58 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 87/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy II.

    Položka č.: 506

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:53

    ofsetová litografie, 2009, 41 x 40 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 140/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy III.

    Položka č.: 508

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:55

    ofsetová litografie, 2009, 40 x 47 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 71/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Josef Mžyk

    Dívka a jelen

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 1992, 65 x 83 cm, sign. PD Mžyk Josef 1992, č. 57/127, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Mžyk

    Jeseníky

    Položka č.: 180278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:55

    serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)