• Kateřina Reich

    CUBE přívěsek

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 1.675 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 12:00

    chirurgická ocel + akrylátové sklo, d. 85 cm, velikost kostičky 1, 2 x 1, 2, "Kateřina Reichová pracuje převážně s nadčasovou nerez ocelí a Perspexem, který ručně vybrušuje do tvarů připomínající krystaly. Zaměřuje se na původní autorské šperky a objekty inspirované futuristickým stylem."…

    Aktuální cena: 1.675 CZK (67 €)

  • František Lederer

    Blízkost a vzájemné povědomí

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. vzadu, O sobě říká: ,Kverulant, na detail zaměřený diletant a podivín s duší altruisty"

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Linda Čihařová

    Ve vlasech na schovávanou

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    digitální tisk na papíře, 2009, 60 x 80 cm, sign. vzadu, č. 4/5, I když má tvorba Lindy Čihařové široké rozpětí a kombinuje nová média s klasickými, jednotícím prvkem a hlavním inspiračním zdrojem zůstává krajina a vzájemné vazby s jejími obyvateli. Vychází z land artu a konceptu, ale inspirují ji h…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Kolář

    Motýli

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    barevná litografie, 79 x 66, 7 cm, Jiří Kolář byl v malířství samoukem. Od roku 1980 žil v Paříži, kde byl vysoce ceněn. Ve své tvorbě experimentoval s různými formami koláže. Jeho koláže jsou založeny na dadaistickém principu.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Barbora Kepičová

    Chameleoni

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    linoryt, 55 x 70 cm, autorský tisk, Výtvarného vzdělání dosáhla pod vedením svého otce, sochaře Ondřeje Doležala. Věnuje se akvarelové malbě a linorytu. Inspiruje se přírodou.Jakub Krejčí je absolventem scénografie na DAMU. Byl spoluzakladatelem fenomenálního divadelního projektu: „DIVADELNÍ POUŤ“ v…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jakub Krejčí

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1991, 38 x 49, 5 cm, sign. PD, č. 32/100, Originální ilustrace, která je součástí nové knihy Alžběty a Vratislava Hláskových.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Rybář

    Vytváření vztahu s dítětem

    Položka č.: 67

    digitální tisk, 26 x 18 cm, sign. PD

  • Jaroslav Němeček

    Čtyřlístek

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    kresba, fix, 2019, 31 x 23 cm, sign. PD, Jaroslav Němeček je český ilustrátor, autor komiksu Čtyřlístek. Kromě toho má na svém kontě i jiné komiksy (například Čaroděj Huriáš a Rexík). Dříve také pracoval pro dětský časopis Mateřídouška.

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Michal Singer

    Růžový ukřižování

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    olejomalba, 200 x 200 cm, sign. LN, Michal Singer je jedním z nejvýraznějších umělců dnešní doby, který se na pozici respektovaného autora vypracoval díky svébytnému stylu a enormní energii. Nejčastěji bývá přirovnáván k novodobému Vincentu van Goghovi, jehož dílo Michal Singer osobně velmi ctí, ale…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Habitations de Bateaux

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 07:55

    litografie, 1842, 28 x 48,5 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Chapelle du Grand Temple de Macao

    Položka č.: 789

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 07:56

    litografie, 1842, 28,5 x 40 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, antiqari.at Radhošťská

  • Johann Jacob von Sandrart?

    (1655-1698)

    Biblische Bilder

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 07:58

    stará grafika, soubor 140 leptů, vše 8,5 x 14,5, několik listů natrženo, flíčky na listech, desky výrazně odřené a opotřebované, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pauline Schwarzenberg

    (1774-1810)

    Čertovy proudy Lipno

    Položka č.: 791

    lept, 13 x 18,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Pauline Charlotte Schwarzenberg

    (1774-1810)

    Seize unes des terres en bohéme

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 07:59

    lept, 1806, 11,5 x 16 cm, nalepeno na papíru, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Jan Antonín Pacák 60

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    V. Nezval: Dobrodružství noci a vějíře

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:01

    bibliofilie, akcenty V. Preissig, vyd. V. Žikeš, Plzeň, 1927, ed. Viola, 800 výtisků, americká kartonáž, 20s., mírně odřené desky, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Kavan

    Fr. Halas: Mladé ženy

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Dajč

    Fr. Halas: Mladé ženy

    Položka č.: 796

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:03

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kálidása (Šest ročních období)

    Položka č.: 797

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:04

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Loď (5.II.1952)

    Položka č.: 798

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Maurice de Guérin: Kentaur a bakchantka

    Položka č.: 799

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    B. Němcová: Pohádka o chudých sirotcích a o anděli

    Položka č.: 800

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Z legend Svatoivanských

    Položka č.: 801

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Pozdrav moravské zemi

    Položka č.: 802

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:09

    bibliofilie, podpis J. Seiferta v tiráži, vyd. Krajská lidová knihovna, Olomouc, 1955, 150 výtisků, kresba K. Svolinského, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Petr Bezruč: Červený květ

    Položka č.: 803

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Joseph Pennell

    Položka č.: 804

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:11

    bibliofilie, s původními litografiemi V. Strettiho, bez nakl. údajů, Praha, 1932, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský

    Dvojlist s linorytem a básněmi

    Položka č.: 805

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Spolek českých bibliofilů 1908-2008

    Položka č.: 806

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:13

    bibliofilie, s původní grafickou přílohou Aleny Antonové (sing, 163/250), vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2008, ex. 67/750, ke 100. výročí založení, 263 obr. příloh, brož s obálkou, 202s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Berka

    (1909-1987)

    Klekání (verše)

    Položka č.: 807

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:14

    bibliofilie, kresba a úprava Jar. Krátký, vyd. Sdružení západočeských výtv. umělců, Plzeň, 1936, ed. Stín, sv. 11, listy svázané nití v obálce, 46s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    František Halas: Malířka Linka Procházková

    Položka č.: 808

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:15

    bibliofilie, podpis autora na patitulu, dřevoryty B. Lacina, vyd. Karel Kryl, Kroměříž, 1948, ex. 144/200, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení vý…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)