Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 235930

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:37

    olej, plátno, 2017, 75,5 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2017, slovy autora o celém cyklu, z něhož nabízená položka pochází: "Bůh je mrtvý. Název výstavy vznikl díky pivu, které jsem dostal k narozeninám. Pivo se jmenovalo God is dead. Tento název mne velmi pobavil a později jsem se rozhodl, že ho …

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 41 000 Kč CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Poselství chrámu

    Položka č.: 236988

    Vyvolávací cena: 113.000 CZK (4.520 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:38

    olej, plátno, 2015, 150 x 100 cm, sign. PD Vetengl 2015, Luboš Vetengl je kreslíř, malíř a grafik, který se zabývá především tématem smrti a pohřbívání. Absence barevnosti neboli programové používání monochromní škály barev je pro něj typické. Nezajímá ho barevnost, nýbrž světelnost obrazu. Pokud ba…

    Aktuální cena: 113.000 CZK (4.520 €)