Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    olej, plátno, 2017, 75,5 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2017, slovy autora o celém cyklu, z něhož nabízená položka pochází: "Bůh je mrtvý. Název výstavy vznikl díky pivu, které jsem dostal k narozeninám. Pivo se jmenovalo God is dead. Tento název mne velmi pobavil a později jsem se rozhodl, že ho …

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 41 000 Kč CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vánoce na hřbitově II

    Položka č.: 234740

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:53

    uhel, plátno, 2013, 130 x 150 cm, sign. zezadu Vetengl 2013, o díle slovy samotného autora: "Zde je můj návrat ke kresbě. Tento obraz je vymyšlený se vším všudy. Opět zde ostře kontrastuje hrob a jeho okolí. Propojuje se zde krajina s hrobem (hrob má řešenou okolní podlahu, která přechází do kr…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Strojnický hřbitov

    Položka č.: 234741

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:54

    olej, plátno, 2011, 135 x 116 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, slovy autora: "Moje první myšlenka byla, že se hřbitov (město mrtvých) do jisté míry podobá městu (město živých). A to v rovině urbanistického řešení. V obou případech zde nalézáme hlavní ulice, jež se rozvětvuji do menších a ještě me…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)