Dana Puchnarová
R. Tagore - Gitandjali II.
Položka č.: 264013Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:18
litografie, 1986, 43 x 28 cm, sign. PD Puchnarová 86, rám, č. 50/200, Výtvarný doprovod k básním Rabíndranátha Thákura. Úvodní slovo autorky Dany Puchnarové: Chtěla bych představit veřejnosti zcela neznámý cyklus barevných grafických listů, obrazů a akvarelů, který jsem vytvářela za těžkých dob v 8…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)