Dana Puchnarová

  • Dana Puchnarová

    R. Tagore - Gitandjali II.

    Položka č.: 264013

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:18

    litografie, 1986, 43 x 28 cm, sign. PD Puchnarová 86, rám, č. 50/200, Výtvarný doprovod k básním Rabíndranátha Thákura. Úvodní slovo autorky Dany Puchnarové: Chtěla bych představit veřejnosti zcela neznámý cyklus barevných grafických listů, obrazů a akvarelů, který jsem vytvářela za těžkých dob v 8…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)