Josef Dlabal
(1920-2004)provenience: z pozůstalosti autora, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená Praha
Položka č.: 279949Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:03
olej, karton, 11,5 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Položka č.: 281785Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:04
olej, karton, 12 x 15,5 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)