Josef Koudelka

(1877-1960)

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Děvče v kroji

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:11

    olej, překližka, 47 x 39 cm, sign. PD J. Koudelka, rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Podzim

    Položka č.: 137

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:16

    olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes