Alena Anderlová

  • Alena Anderlová

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Alena Anderlová

    Chrlič

    Položka č.: 233849

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:49

    olej,plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2008, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)