Alena Anderlová

  • Alena Anderlová

    Chrlič

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:02

    olej,plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2008

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: v CZK