Alena Anderlová

  • Alena Anderlová

    Family

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:35

    litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, č. 34/80, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 281306

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:31

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)