Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Krkonoše
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:35
olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)