Výtvarné umění 19. - 21. století (163. aukce) - online část

část 163. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1424

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:46

    serigrafie, 60 x 38,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při levém horním okraji mimo tisk natržený, pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Emil Weirauch

    (1909-1976)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 1425

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:47

    olej, lepenka, 50 x 40 cm, sign. PD E. Weirauch, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně, člen SČVU, SVU Purkyně a KVU Aleš

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha kostel sv. Karla Boromejského

    Položka č.: 1426

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:48

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha klášter augustiánů s kostelem sv. Kateřiny na Novém Městě

    Položka č.: 1427

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:49

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha novoměstský ústav šlechtičen, později všeobecná nemocnice na Novém Městě

    Položka č.: 1428

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:50

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Franz Wildt

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 1429

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:51

    akvarel, papír, 1939, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD Fr. Wildt 1939, rám, stará miniatura ve vyřezávaném dřevěném rámu, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

  • Miloš Zeithammel

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 1430

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:52

    kombinovaná technika, papír, 1994, 33,5 x 49 cm, sign. PD M. Zeithammel 94, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eduard Zelenka

    Havelský trh

    Položka č.: 1431

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:53

    bromostříbrná fotografie, počátek 80. let, 18 x 23 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Zrzavý

    Milosrdný samaritán - studie

    Položka č.: 1432

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:54

    tužka, papír, 6,4 x 4,1 cm, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 1433

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 21:55

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: v CZK