• Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58 cm, rám, uprostřed slepený, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 831

    kolorovaná mědirytina, 47,2 x 56,5 cm, značeno LN v desce Ioch. Joh. Christoph. Müller SCM Capitan Editores Joh. Bapt. Homanno, uprostřed slepený, mísrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Čech, Moravy, Slezska a Lužice

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    kolorovaná mědirytina, 48 x 56,5 cm, značeno PN v desce Ioch. B. Homanni Norip., uprostřed slepený, při okrajích zažloutlý papír, restaurováno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Českého království

    Položka č.: 833

    kolorovaná mědirytina, 49 x 53,5 cm, značeno PN v desce Homannianos Heredes, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Michel François Damane-Demartrais

    (1763-1827)

    Versailles

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    akvatinta, 37 x 55,5 cm, rám, zažloutlý, poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Heinrich Bünting

    (1545-1606)

    Jerusalem

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    mědirytina, 1593, 27,5 x 36 cm, rám, uprostřed slepený, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Zámek Hluboš

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Samuel Prout

    (1783-1852)

    Hotel DeVille Praha

    Položka č.: 837

    kolorovaná litografie, 42 x 28 cm, LD monogr. na kameni SP, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • J. Meister

    Poutník a obr

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    akvarel, tuš, běloba, papír, 16,2 x 11,1 cm, sign. PD J. Meister, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Meister

    Tři dívky v lese

    Položka č.: 839

    akvarel, tuš, běloba, papír, 16,5 x 10,7 cm, sign. PD J. Meister, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Meister

    Švec hrdina

    Položka č.: 840

    akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 8,5 cm, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Sedící akt dívky

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    tuš, papír, 1931, 22,2 x 27,8 cm, sign. LD P. K. 31, mírně pokrčený a zašpiněný papír, při dolním okraji natržený papír , Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Akt dívky

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    tužka, papír, 25 x 15 cm, sign. LD ABílek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Akt dívky II.

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    tuš, papír, 1928, 19,3 x 13 cm, PF 1929, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Dívky

    Položka č.: 844

    dřevoryt, 17 x 20 cm, sign. PD ABílek, 11/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Dívky II.

    Položka č.: 845

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Portrét muže

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    dřevoryt, 20,6 x 17,2 cm, sign. PD ABílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Brožík

    (1851-1901)

    Postava muže v tóze

    Položka č.: 848

    tuš, papír, 15,6 x 11 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Ilustrace k románu

    Položka č.: 849

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    tuš, papír, 23 x 31,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marcel Krasický

    (1898-1968)

    Pastýřský výjev

    Položka č.: 850

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ferdinand Fiala

    (1888-1953)

    Chalupy

    Položka č.: 851

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Houbař

    Položka č.: 852

    akvarel, tužka, papír, 20,2 x 13,7 cm, sign. PD A. Moravec, náčrt k novoročence na rok 1949, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Viktor Mokrý

    (1892-1975)

    Položka č.: 853

    tužka, papír, 22 x 30 cm, sign. PD F. V. Mokrý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera, předseda Umělecké besedy, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Novopacký

    (1821-1908)

    Skicy

    Položka č.: 854

    4x tužka, papír, 16,8 x 12,4 ; 7,4 x 10,2 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    Bárka

    Položka č.: 855

    tuš, papír, 20 x 14 cm, sign. PD Ot. Nejedlý, mírně zašpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák A. Slavíčka, F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Portrét

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    tužka, akvarel, papír, 34,5 x 25 cm, sign. PD Nechleba, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Sv. Jiří zabíjí draka

    Položka č.: 857

    uhel, papír, 25,6 x 41 cm, sign. PD J. Obrovský, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Svatý Antonín Paduánský

    Položka č.: 858

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Anděl

    Položka č.: 859

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)