Alena Anderlová

  • Alena Anderlová

    Proměna

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. zezadu Anderlová, Absolventka pražské AVU, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby. V jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Pově…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK