Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Dr. Miroslav Burkoň

    Položka č.: 232894

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:38

    litografie, 1994, 8,3 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Bába s nůší

    Položka č.: 234558

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:15

    litografie, 1999, 14,6 x 36 cm, sign. PD Jiří Bouda 99, 137/170, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kriegslok

    Položka č.: 234559

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:16

    litografie, 2003, 14,5 x 46 cm, sign. PD Jiří Bouda 03, 99/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)