Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náprstkovo muzeum

    Položka č.: 221862

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:59

    mědirytina, 1997, 14,5 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    V uličce

    Položka č.: 221907

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:07

    litografie, 14,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiří Bouda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem

    Položka č.: 236266

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:30

    litografie, 2005, 21,5 x 18,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 121/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)