Eva Šlachtová

(1929-2014)

žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze; grafička, ilustrátorka; pracovala jako technická redaktorka, graficky upravovala časopisy Květy, Hospodářské noviny, Co vás zajímá; zaměřuje se na kresbu, ilustraci, volnou i užitou grafiku, tvorbu koláží a exlibris; účastní se přehlídek současné české grafiky (1989, 1993) a exlibris St. Niklaas (Belgie); 1997 získala čestné uznání za exlibris v Prostějově; zastoupena ve sbírkách Kabinetu exlibris v Chrudimi (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2006, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2006)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Bertramka

    Položka č.: 234453

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:10

    lept, suchá jehla, 1991, 29,8 x 29,9 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1991, 42/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražské jaro

    Položka č.: 234454

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:11

    lept, suchá jehla, 1989, 39,8 x 29,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1989, 12/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Bertramka

    Položka č.: 234457

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:14

    lept, 29,5 x 29,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 7/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Malá Strana

    Položka č.: 234459

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:16

    lept, 29,5 x 40 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 2/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Dvě luny

    Položka č.: 234632

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:29

    akvarel, pastel, papír, 66 x 49,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)