Jana Reinerová

(1946)

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě; malířka; zprvu se věnovala abstraktní plastice, později se odklonila od monumentálních forem, v její tvorbě převážila malba a grafika s městskými náměty; zajímá ji architektura, genius loci jednotlivých měst, která zachycuje (Praha, Paříž, Vídeň, Ženeva, Salcburk, Vodňany); sepětí architektury a jihočeské přírody ji obohatilo o krajinářské zkušenosti; vedle městských motivů nachází často inspiraci v hudbě; byla zastoupena na kolektivních výstavách (např. 1988 - Salon pražských výtvarných umělců) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2003, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2003)

SEZNAM AUTORŮ


  • Jana Reinerová

    (1946)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 227065

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:04

    litografie, 14 x 20,5 cm, sign. PD Jana Reinerová , rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Osvětlené pražské výlohy

    Položka č.: 230704

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 23:00

    olej, plátno, 90. léta, 17 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zámecké schody

    Položka č.: 230705

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 23:02

    litografie, 32,7 x 43,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/73, levý horní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 23:04

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 47/50, levý dolní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Skotsko

    Položka č.: 177359

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:48

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Anglie

    Položka č.: 177360

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:51

    litografie, 13 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pražské zdi (u Nového Světa)

    Položka č.: 182156

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 14:00

    litografie, 40,7 x 32,4 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 15/45, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Růžový dům na Jánském vršku

    Položka č.: 182157

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 14:03

    litografie, 34,6 x 38 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 59/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Vlašská ulice

    Položka č.: 182158

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 14:06

    litografie, 32,5 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 19/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6405 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Lampy v Loretánské

    Položka č.: 182159

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 14:09

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 48/53, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Izrael - Jeruzalem

    Položka č.: 186987

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 14:45

    litografie, 15 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Wetzlar - jaro

    Položka č.: 187039

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 14:48

    litografie, 10 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 62/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Německo

    Položka č.: 191086

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 15:36

    litografie, 10 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 56/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Panorama

    Položka č.: 196961

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 15:48

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Vlašská večer

    Položka č.: 220070

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 19:21

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Kuba

    Položka č.: 223567

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 19:24

    litografie, 13,5 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 50/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Řásnovka

    Položka č.: 234237

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:18

    litografie, 6,5 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 36/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    U Baráčnické rychty

    Položka č.: 234238

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:21

    litografie, 12,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    U Ježíška

    Položka č.: 234239

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:24

    litografie, 7 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 74/170, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Reklama s botou

    Položka č.: 234240

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:27

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 29/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Chlumský kostelík

    Položka č.: 231255

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 21:04

    litografie, 28,8 x 18 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Třeboň

    Položka č.: 191903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:45

    litografie, 12,5 x 16,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:22

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:24

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 64/70, papír u horního okraje natržený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 232973

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:28

    olej, plátno, 90. léta, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 232974

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:30

    litografie, 23 x 24,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zimní ticho

    Položka č.: 234870

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:24

    olej, plátno, 90. léta, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zima

    Položka č.: 234411

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:08

    litografie, 14 x 20,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, 33/55, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:16

    litografie, 17 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pohořelec

    Položka č.: 234420

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:17

    litografie, 18,4 X 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook