František Kočí

  • František Kočí

    Žnečka

    Položka č.: 212415

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:14

    pálená glazovaná hlína, v. 27 cm, značeno F. Kočí, místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)