J. Černý - Klitonský

  • J. Černý - Klitonský

    Karlův most

    Položka č.: 232891

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:34

    litografie, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD J. Černý - Klitonský, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)