F. Dobruský

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:36

    olej, plátno, 46 x 67 cm, sign. PD F. Dobruský, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)