Jan C. Vondrouš

(1884-1970)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Český Krumlov (Ex libris Svatopluk Samek)

    Položka č.: 220991

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:52

    lept, 1931, 13,3 x 8,5 cm, LD značeno v desce Vondrouš 1931, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Štencův grafický závod v Praze

    Položka č.: 232908

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:48

    lept, 19,7 x 14,8 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)