Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Akt dívky

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:02

    lept, 14 x 6 cm, sign. DU Knobloch, Ex libris Z. Knoflíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pohled na most a město

    Položka č.: 237535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:22

    litografie, 23 x 29,9 cm, sign. DU , č. 13/110, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)