Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pirát (Ex libris Josefa Vosečka)

    Položka č.: 223953

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:32

    lept, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU Knobloch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Rybník

    Položka č.: 190282

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2019 14:15

    suchá jehla, 21,3 x 31,7 cm, sign. PD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Zátiší s dýmkou

    Položka č.: 193597

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 14:15

    suchá jehla, 18,5 x 31 cm, sign. PD Bohuslav Knobloch, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Položka č.: 226316

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 14:20

    lept, 30 x 24 cm, sign. DU Knobloch, rám, 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Ulice

    Položka č.: 232781

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:18

    litografie, 20,8 x 10,2 cm, sign. LD Knobloch, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)