František Emler

(1912-1992)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, překližka, 28,2 x 90 cm, sign. PD F. Emler, rám, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 235415

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:12

    litografie, 10,4 x 16 cm, sign. PD F. S, č. 55/100 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)