Gustav Maran

(1886-1983)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    Položka č.: 228543

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:14

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ulička

    Položka č.: 228544

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:16

    lept, 20 x 14,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 232902

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:44

    lept, 23,5 x 22,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 232945

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:06

    lept, 20,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 232946

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:08

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)