Gustav Maran

(1886-1983)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:12

    olej, karton, 1922, 38 x 64 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 236785

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:49

    lept, 21,5 x 29 cm, sign. PD Maran, rám, PD značeno v desce S. G. Maran, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)