Jaroslav Kaiser

(1919-2007)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Motýl v kostce ledu

    Položka č.: 281665

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48

    tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)