• Vladimír Komárek

    Okýnko

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:01

    dřevoryt, 21 x 15 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři u stolu

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:02

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 20,6 cm, sign. DU V. Komárek 77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Lavička v parku

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:03

    dřevoryt, 21 x 15 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Portrét ženy

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:04

    dřevoryt, 12 x 9,3 cm, sign. DU V. Komárek, č. 55/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě veže

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:05

    dřevoryt, 15,5 x 10,8 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Tulipány u plotu

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:06

    dřevoryt, 25,7 x 15,2 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza s tulipánmi

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:07

    dřevoryt, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Dům mezi stromy

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:08

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Muž s beránkem

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:09

    suchá jehla, 13,5 x 7 cm, sign. PD V. Komárek , č. 61/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Spící muž

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:10

    suchá jehla, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Komárek , č. 19/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Prázná židle

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:11

    suchá jehla, 11,5 x 7,1 cm, sign. PD V. Komárek , č. 40/45, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Houslista

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:12

    dřevoryt, 19,8 x 9 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Flétnista (PF 1999)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:13

    litografie, 1998, 9,5 x 21 cm, sign. z druhé strany papíru V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Housle

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtení

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:15

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. PD V. Komárek, č. 130/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Strážní věž

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:16

    dřevoryt, 19,3 x 10,5 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Za závěsem

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:17

    suchá jehla, 19,7 x 14,5 cm, sign. PD V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Smrt marně čeká

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:18

    suchá jehla, 17,7 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Topoly

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:19

    suchá jehla, 18,5 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    In Memoriam Jaroslav Šulc

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:20

    suchá jehla, 14,6 x 11,3 cm, sign. DU V. Komárek, papír na okrajích zažloutlý a pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Přízrak

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:21

    suchá jehla, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 61/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Král piva

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:22

    lept, 8,6 x 12,5 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Plot

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:23

    barevná suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Komárek

    Alej (Emil Gebauer)

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:24

    lept, 13,5 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    MIlenci

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:25

    lept, 14,9 x 11,3 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší (ex libris)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:26

    serigrafie, 8 x 5,7 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Svíčky a tulipány

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:27

    suchá jehla, 18,5 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, papír na horním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Harmonikář

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:28

    suchá jehla, 11 x 14,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 51/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Plačící dívka

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:29

    suchá jehla, 11,2 x 15,9 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 42/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Police

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:30

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)