• Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:44

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fang Tching

    Plody pchi-pa

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:46

    tuš, barvy na papíru, 1988, 44 x 25 cm, pečeť Li Taj-ťün, pečeť Fang Tchinga, nápis: "Taj-ťün, darováno profesorem Wu, obraz pochází z okruhu šantungské Vysoké uměleckoprůmyslové školy. Autor Fan Tching (20.st.) je šantungský malíř žijící v Ťi-nanu. Jeho poloha exprese tíhne více k hravosti, k hyper…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:48

    japonský dřevoryt, 30 x 18,3 cm, značeno PD razítke,, rám, restaurováno, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Shötei Takahashi

    (1871-1944)

    Gejša

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:50

    japonský dřevořez, 1920, 30 x 16,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wang Süe-tchao

    (1903-1982)

    Hymnus na slívu

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:52

    barevný dřevořez, 35,5 x 68,5 cm, svitek s hedvábnou paspartou, faksimile, dílna Žung-pao-čaj, Peking,, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:54

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Chryzantéma

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:56

    dřevořez, 27 x 17 cm, značeno razítkem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Pivoňka

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:58

    dřevořez, kolem 1951, 28 x 18,5 cm, podlepeno, barevná faksimile z dílny Žung Pao-čaj v Pekingu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Rozkvetlá třešeň

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:00

    barevný dřevořez, 1952, 27,5 x 18 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:02

    japonský dřevoryt, 19,3 x 24,2 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:04

    japonský dřevoryt, 18,8 x 27,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Krajina

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:06

    barevný dřevořez, 24 x 30,3 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Krajina

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:08

    barevný dřevořez, 24 x 30,3 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:10

    japonský dřevoryt, 19,5 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Pták Fénix

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:12

    dřevoryt, 1894, 25 x 35,7 cm, značeno pečetí PD, vydáno jako součást cyklu 100 válečných karikatur k povzbuzení bojové morálky japonské armády během sino-japonské války, text vlevo nahoře říká " Hurá Japonsku" a pod tím "100 vybraných karikatur 100 úsměvů", nalepeno na papíru, zažloutlý papír, na pa…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:14

    litografie, 19,5 x 25,9 cm, papír zažloutlý s malými žlutými flíčky, místy pokrčen , na okrajích lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:16

    dřevoryt, 1890, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Útok

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:18

    dřevoryt, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejši

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:20

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:22

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:24

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:26

    japonský dřevoryt, 35 x 24,4 cm, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámy autor

    Ptáček na větvy

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:28

    dřevoryt, 25 x 35,8 cm, 1x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček s květem

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:30

    dřevoryt, 25 x 30,4 cm, 3 x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dveřní bůžci

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:32

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, 38 x 54 cm, pomuchlaný, uprostřed přeložený papír, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:34

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, 44 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, při okrajích v několika místech cca 5 mm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dvěřní obrázky

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:36

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, oba 51 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Čáp (Votivní novoroční dveřní obrázek)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:38

    tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, rám, poškozeno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Před chrámem

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:40

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:42

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook