Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ


  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ryba

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:39

    dřevořez, 13 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dopisní značky (16 leptů)

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:03

    bibliofilie, celk. 16x lept (5x bar.), 4x L. Jiřincová, 3x O. Janeček, 2x H. Zmatlíková, 1x Ant. Rybička, E. Rybičková, Al. Rybička, manž. Kopáčkovi, J. Jančková, Z. Seydl a M. Nováková, Malé grafické soubory, sv. 2, Praha, 1954, volné listy v obálce, vyšlo 99 výtisků na maršovském velinu, tento neč…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Slovo mé prostři se - Jan Noha

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:09

    bibliofilie s osmi originálními litografiemi, 1944, 25,5 x 18 cm, Kroměříž, Karel Kryl, 1944, vazba původní, volné listy, 82 stran, s obálkou, 8 litografií L. Jiřincové, edice Zodiak, číslo 169 z 300 výtisků, podpis majitele, stav dobrý, obálka opotřebená, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Ši…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kálidása (Šest ročních období)

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:59

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    L. Hlaváček: Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 14:31

    kniha, podpis výtvarnice na tit. listě, vyd. NČSVU, Praha, 1963, karton vazba s obálkou, 14s. + vyobrazení, obálka potrhaná, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 1293

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 14:54

    kniha, podpis na patitulu a il. L. Jiřincová, vyd. SNDK, Praha, 1959, clpl. vazba, 52s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 1321

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 15:22

    kniha, 1958, 24,5 x 17 cm, podpis Ludmily Jiřincové a Kamila Bednáře, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, původní vazba s obálkou, 97 stran, obálka na hřbetu natržena, celkově opotřebena, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibri…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    J. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, sing. litografie ve frontispisu L. Jiřincová, podpis autora na tit. listě, vyd. PNP, Praha, 1962, listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1974, ex. 10/200, ed. Lyra Pragensis, sv. 10, z řeckého originálu přel. V. Bahník, lepty tiskli P. a M. Dřímalovi, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Písně ostrovů a bídy

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1942, 20,5 x 12,5 cm, originální litografie Ludmily Jiřincové, 300 číslovaných výtisků tento má č. 30, původní vazba, 38 stran , mírně opotřebovaná vazba, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolk…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice J, sv. 7, v tiráži uvedeno sedm celostránkových ilustrací, jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav, antiqari.a…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:08

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:05

    linoryt, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 13:15

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook