Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:46

    suchá jehla, 18,3 x 7,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 83/100, velmi zažloutlý papír, skvrny od vody, bez skla, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217504

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:22

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Rodiče

    Položka č.: 218070

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:29

    mědirytina, 38,8 x 30 cm, sign. PD Cyril Bouda, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 220126

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:45

    suchá jehla, 13,6 x 9,4 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:29

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:31

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226141

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:32

    dřevoryt, 24,1 x 16 cm, sign. PD C Bouda, LD značeno v desce CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Vltava od Baby

    Položka č.: 226143

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:33

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967

    Položka č.: 226147

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:34

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967 František Kozák

    Položka č.: 226148

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:35

    litografie, 9,6 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Cyril Bouda

    Položka č.: 226149

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:36

    litografie, 13,2 x 18,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 234961

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:16

    litografie, 10,7 x 16,4 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Trafikantka

    Položka č.: 239250

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2019 18:38

    litografie, 1959, 17,5 x 11,2 cm, sign. PD C Bouda, PF 1960, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 19:42

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 19:44

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    Položka č.: 235407

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 19:46

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 19:48

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)