Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    J.B. Moliére: Moliére a lékaři

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 3x dvoubar. litografie A. Born, podpisy v přední tiráži A. Born, Fr. Dvořák (doslov), Jar. Tesař (sepsal) a Mar. Dyrynk (přebal a typogr.), vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1999, ex. 541/600, brož v ob., 25s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Ilja Hurník: Slovníček instrumentů

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    bibliofilie, pěti barevnými litografie vyzd. A. Born, vyd. Supraphon, Praha, 1982, ex. 142/200 s podpisem výtvarníka v tiráži, ed. Lyra Pragensis, ruční papír z Velkých Losin, listy svázané nití v obálce, 30s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na V…

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    M. Macourek: Mach a Šebestová

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    kniha, podpis s věnováním a malou kresbičkou na tit. listě a ilustrace A. Born, vyd. Albatros, Praha, 1984, pův. lamin. vazba, 230s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Betlém

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    bibliofilie, 10x sign. barevná litografie A. Born, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, ex. 80/100, Edice Biblos, sv. 23, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pan Trubec a paní Blecha

    Položka č.: 233832

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:32

    litografie, 1993, 49 x 37,5 cm, sign. PD ABorn, č. 81/90, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)