Emil Filla

(1882-1953)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Položka č.: 235895

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:02

    lept, 1913, 23 x 17 cm, sign. PD E. Filla, rám, dílo Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjato s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V.Benešem a A.Procházkou zakladatelem …

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    Odhadní cena: 160 000 - 180 000 Kč CZK