Ludmila Jiřincová
Srpen
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LD L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
Ludmila Jiřincová
Květen
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LN L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Ludmila Jiřincová
Vzduch
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 36,5 x 29 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 21/30, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
Ludmila Jiřincová
Voda
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 36,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 7/30/2, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i…