MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Srážka

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, MICL je současný sochař a malíř, absolvent AVU. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a erotické motivy, vždy ve svých malbách obsahuje i smysl p…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK