Jiří Mrázek

(1920-2008)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    akryl, plátno, 1991, 14 x 13,2 cm, sign. PD Jiří Mrázek 91, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akryl, plátno, 1991, 28,7 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Mrázek 91, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    Položka č.: 25

    akryl, plátno, 1991, 20,7 x 14 cm, sign. LD Jiří Mrázek 1991, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    olej, sololit, 1990, 32 x 16,8 cm, sign. PD Jiří Mrázek 1990, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)