Petr Kvíčala

  • Petr Kvíčala

    Malé a velké vlnění

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    olej, plátno, 1987, 55,5 x 71 cm, sign. DU PK 87, olištováno, obraz Petra Kvíčaly,označený na blind rámu "Voda malé a velké vlnění duben 1987", pochází z význačné brněnské sbírky , majitel obraz získal přímo od autora v roce 1991. Dílo pochází z cyklu "Voda" - touto tematikou se…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)