Luboš Vetengl
(1988)
Moderní sloup II
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:44
litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)