Slavoj Kovařík

(1923-2003)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    kombinovaná technika, sololit, 1987, 40,5 x 58,5 cm, sign. DU S. Kovařík 87, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 29

    kombinovaná technika, karton, 1987, 42,5 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 87, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    kombinovaná technika, papír, 1988, 44,3 x 61,2 cm, sign. PD S. Kovařík 88, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)