Marina Richter

  • Marina Richter

    My oni (Souboj)

    Položka č.: 281397

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:02

    litografie, 2008, 38 x 26,5 cm, sign. PD Marina Richter 2008, č. 9/55, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Marina Richter

    Portrét ve vlámském klobouku

    Položka č.: 281398

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03

    litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Marina Richter

    Madame

    Položka č.: 281399

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:04

    litografie, 2005, 27 x 37,5 cm, sign. PD Marina Richter 2005, č. 47/95, studium na VŠUP v Praze

  • Marina Richter

    Zapomenuté vánoce

    Položka č.: 281400

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:05

    litografie, 1999, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Marina Richter 1999, č. 16/75, studium na VŠUP v Praze

  • Marina Richter

    Loď bláznů - Hommage a H. Bosch

    Položka č.: 281401

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:06

    litografie, 1995, 48,5 x 39,5 cm, sign. PD Marina Richter 95, č. 18/50, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

  • Marina Richter

    Macbeth

    Položka č.: 281402

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:07

    lept, 39,5 x 27,5 cm, sign. DU Marina Richter, č. 52/75, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)