Jana Truksová

  • Jana Truksová

    Pocta Marii

    Položka č.: 244853

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:31

    litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Truksová

    Na kolenou

    Položka č.: 244852

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:32

    litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jana Truksová

    Saturnovy hrátky

    Položka č.: 217967

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:33

    litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

  • Jana Truksová

    Strach

    Položka č.: 195577

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:34

    litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 17/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Truksová

    Strach

    Položka č.: 263707

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:35

    litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze